اکنون که قطره ای از دریای لطف و محبت پروردگار، نصیب حالمان شده و مقدراتش بر این تعلق یافته که در جهت تعمیم و تعمیق، هم اندیشی تلاشی هر چند ناچیز نماییم، خدای متعال را شاکریم.

مرکز آموزش فنی حرفه ای  آبزی پروران کیهان با نام تجاری کیهان  آبزی  فعالیت خود را در زمینه آموزش، اجرا و راه اندازی کارگاه‎های آبزیان نظیر پرورش ماهی زینتی و خوراکی، زالو، جلبک و … در سطح کوچک و خانگی  در سال ۹۶ بصورت رسمی آغاز نموده است، این مرکز موسس آن سرکار خانم میرشجاعیان و مدیرعاملی مهندس مهدی بزرگمهر می باشد ..
با توجه به استقبال چشمگیرمردم در این حوزه، . مجموعه کیهان پروژه‎های آبزیان را زیر نظر مشاورین مجرب با هزینه مناسب اجرا و راه اندازی می‎نماید و تضمین خرید محصولات که دغدغه فکری مشتریان در حیطه بازار فروش محصولات می‎باشد را کاسته است. امروزه با توجه به تنوع و گستردگی مطالب علمی حوزه آبریان توجه بسیار زیادی معطوف به دوره‎های آموزشی کوتاه مدت شده است و با تامین فضای آموزشی معتبر و رسمی گامی بزرگ و مهم را در راستای ارتقای سطح علمی مشتریان و تولیدکنندگان عزیز جهت افزایش راندمان تولید با بهره گیری از دانش و تجارب اساتید مجرب برداریم. ما مفتخریم که جهت تامین این فضای اموزشی همکاری خود را با آموزشگاه فنی وحرفه ای آبزی پروران کیهان با بازه زمانی ۱۱۰ ساعته آغاز نموده ایم.

÷

مدیرعامل:

مهدی بزرگمهر متولد سال ۱۳۶۶ زاده تایباد
ایشان در سال ۸۹ موفق به اتمام دوره کارشناسی در رشته حسابداری شدند . وتا ۱۳۹۴ در حوزه مالی مشغول به فعالیت بوده اند . در سال ۹۴ با بررسی طرحهای کارآفرینی در تمام حوزه ها ، در نهایت پرورش زالو را انتخاب نمودند و در همان سال با گذراندن دوره های آموزشی تکمیلی در دانشگاه منابع طبیعی گرگان در این طرح و در یک فضای ۱۰۰ متری کار خود را آغاز نمودند.
در سال ۹۶ بعلت عدم نبود یک واحد آموزشی آزاد و مستقل و همچنین معتبر ، اقدام به تاسیس مرکزآموزشی فنی و حرفه ای کیهان آبزی نموده اند که  می توان گفت تنها مرکزی است که بصورت تخصصی در حوزه شیلات (فنی وحرفه ای ) فعالیت دارد.
جهت ارتباط مستقیم با ایشان و دریافت مشاوره و راهنمایی های لازمه در خصوص تولید و درآمد و فروش می توانید با شماره ۰۹۱۵۳۲۵۱۰۰۶ تماس بگیرید .

مهدی بزرگمهر مدیرعامل مرکز آموزشی کیهان آبزی

مهدی بزرگمهر مدیرعامل مرکز آموزشی کیهان آبزی