اکنون که قطره ای از دریای لطف و محبت پروردگار، نصیب حالمان شده و مقدراتش بر این تعلق یافته که در جهت تعمیم و تعمیق، هم اندیشی تلاشی هر چند ناچیز نماییم، خدای متعال را شاکریم.

مرکز آموزش فنی حرفه ای  آبزی پروران کیهان با نام تجاری کیهان  آبزی  فعالیت خود را در زمینه آموزش، اجرا و راه اندازی کارگاه‎های آبزیان نظیر پرورش ماهی زینتی و خوراکی، زالو، جلبک و … در سطح کوچک و خانگی  در سال ۹۶ بصورت رسمی آغاز نموده است، این مرکز موسس آن سرکار خانم میرشجاعیان و مدیرعاملی مهندس مهدی بزرگمهر می باشد ..
با توجه به استقبال چشمگیرمردم در این حوزه، . مجموعه کیهان پروژه‎های آبزیان را زیر نظر مشاورین مجرب با هزینه مناسب اجرا و راه اندازی می‎نماید و تضمین خرید محصولات که دغدغه فکری مشتریان در حیطه بازار فروش محصولات می‎باشد را کاسته است. امروزه با توجه به تنوع و گستردگی مطالب علمی حوزه آبریان توجه بسیار زیادی معطوف به دوره‎های آموزشی کوتاه مدت شده است و با تامین فضای آموزشی معتبر و رسمی گامی بزرگ و مهم را در راستای ارتقای سطح علمی مشتریان و تولیدکنندگان عزیز جهت افزایش راندمان تولید با بهره گیری از دانش و تجارب اساتید مجرب برداریم.

هم اکنون مجموعه کیهان آبزی علاوه بر حوزه آموزش ، در اجرای طرحهای صنعتی پرورش زالو ،ماهی زینتی و پرورش جلبک اسپیرولینا ** ساخت تجهیزات آبزیان نظیر میکسر مزارع میگو و جلبک ،اسپری درایر،دستگاه برداشت جلبک اسپیرولینا ، رشته ساز ** تولید جلبک اسپیرولینا  ماهی زینتی و زالو و ….. فعالیت می نمایند .

÷

مدیرعامل:

مهدی بزرگمهر متولد سال ۱۳۶۶ زاده تایباد
ایشان در سال ۸۹ موفق به اتمام دوره کارشناسی در رشته حسابداری شدند . وتا ۱۳۹۴ در حوزه مالی مشغول به فعالیت بوده اند . در سال ۹۴ با بررسی طرحهای کارآفرینی در تمام حوزه ها ، در نهایت پرورش زالو را انتخاب نمودند و در همان سال با گذراندن دوره های آموزشی تکمیلی در دانشگاه منابع طبیعی گرگان در این طرح و در یک فضای ۱۰۰ متری کار خود را آغاز نمودند.
در سال ۹۶ بعلت عدم نبود یک واحد آموزشی آزاد و مستقل و همچنین معتبر ، اقدام به تاسیس مرکزآموزشی فنی و حرفه ای کیهان آبزی نموده اند که  می توان گفت تنها مرکزی است که بصورت تخصصی در حوزه شیلات (فنی وحرفه ای ) فعالیت دارد.
جهت ارتباط مستقیم با ایشان و دریافت مشاوره و راهنمایی های لازمه در خصوص تولید و درآمد و فروش می توانید با شماره ۰۹۱۵۳۲۵۱۰۰۶ تماس بگیرید .

مهدی بزرگمهر مدیرعامل مرکز آموزشی کیهان آبزی

مهدی بزرگمهر مدیرعامل مرکز آموزشی کیهان آبزی

معاونت

محمد ابراهیمی نیا متولد سال ۱۳۶۱ زاده مشهد

ایشان دارای مدرک لیسانس مدیریت می باشند .حرفه ابتدایی ایشان ، د ر حوزه واردات ماشین آلات سنگین و تجهیزات مرتبط بوده است .  تا اینکه در کنار این حرفه ، در  زمستان سال ۱۳۹۴ جهت گذراندن دوره های آموزشی حوزه شیلات ،به اتفاق مدیریت مجموعه به استان گلستان عزیمت نموده و پس از اتمام دوره های مذکور وارد حوزه شیلات و بصورت تخصصی پرورش و تکثیر زالوی طبی شدند . 
علاقه ایشان در حوزه شیلات باعث رشد سریع ایشان گردید بطوریکه در ابتدای سال ۱۳۹۵ طرحهای پیمانکاری (تاسیسات پروژه ها) در شرکتها مرتبط با زالوی طبی اجرا می نمودند. 
در سال ۱۳۹۶ به تیم مجموعه کیهان پیوسته و با انتصاب ایشان به معاونت مجموعه کیهان کار خودشان را در این مجموعه شروع کردند .ایشان هم اکنون علاوه بر معاونت این مجموعه ، مشاور و  سرپرست ارشد تیم تاسیسات مجموعه کیهان آبزی را مدیریت می نمایند . جهت ارتباط مستقیم و کسب مشاوره های لازمه می توانید با شماره ۰۹۱۵۳۱۳۲۳۹۱ تماس بگیرید 

محمد ابراهیمی نیا

محمد ابراهیمی نیا